Turite klausimų?

  Kendama – pagrindinė informacija

  Kendama (けん玉, “kardas [ir] kamuolys”) yra tradicinis Japonų įgūdžių lavinimo žaislas. “Ken” turi tris įdubimus ir smaigalį ant kurio užmaunamas kamuolys. Kendama principas paprastas – pagauti vieną objektą su kitu, kol jie susieti siūlu. Šiuolaikinės kendamos žaislai stiliai turi įtaką dideliui įgūdžių spektrui įskaitant ir (yo-yo, žongliravimas ir kt.).
  [showhide type=”post” more_text=”Rodyti daugiau…” less_text=”Rodyti mažiau…”]
  Aukštos kokybės, rankomis dažytos Kendamos jau nuo 2010. Amerikos krašte užbrandinta Kendama, Prime Kendama ir dar daugiau!

  Sweets Kendamas gamina pasaulyje populiariausias, daugiausia žaidžiamas, patvarias ir unikaliausias kendamas jau nuo 2010. “Sweets lab” yra žinoma dėl savo kuriamų unikalių dizainų, kokių nekuria jokia kita kendamų firma.

  Kendama – tai reakcijos ir vikrumo žaidimas Lietuvoje, lavinantis žmogaus akių ir rankų koordinaciją. Žaislą kendama geriausia kaina, iš patikimiausių tiekėjų galima nusipirkti Lietuvoje, Kenexpress el. parduotuvėje.

  Kendamos populiarumo neįmanoma ignoruoti, jau eilė metų vyksta pasauliniai šio žaidimo turnyrai kuriuose susirenka daugybė entuziastų remiamų skirtingų pasaulinių kendama organizacijų. Jau nuo 2016 metų mūsų tiekėjų komandos “Sweets Kendamas” žaidėjai laimi pasaulines “Kendama World Cup” varžybas.

  Kendama tuoj Lietuvoje visi turės, tad griebk savo čia. “Sweets Kendamas” populiariausios kendamos pasaulyje, gaminamos nuo 2010!

  Kendama žaidimo taisyklės paprastos: žaidėjas turi pagauti kamuolį ant spyglio ar įdubimo. Kad ir kaip paprastai tai skambėtų, tai padaryti yra daugybė skirtingų būdų bei stilių, todėl kendama ir yra žinoma dėl savo unikalumo bei didelio triukų kiekio.

  Kendamos rankenėlės forma sukurta taip, kad būtų galima atlikti begalines triukų kombinacijas. Kendamos kamuolį galima užmesti ne tik į įdubimus, įdubimų kraštai specialiai pagaminti, kad būtų galima balancuoti kamuolį ir ant jų.

  Galimas dar vienas žaidimo būdas, laikant kamuolį bandyti užmesti rankenėlę ir bandyti ją išbalansuoti ant skirtingų jos įdubimų ar kraštų.(lighthouse, lunar, inward lunar, stilt, inward stilt, border balance). Šiuos triukus galima jungti į sudėtingas kombinacijas, pridėti apsusisukimų(flips, treflips, backflips) ar laikyti skirtingais paėmimais.

  Tai priklauso tik nuo jūsų pačių vaizduotės, kokį triuką sugalvosite daryti, nes kendama triukai yra begaliniai ir kiekvieną dieną jų sukuriama vis daugiau. Nors dauguma žmonių žaidžia su „kendama“ dėl asmeninio džiaugsmo, vyksta varžybos vyksta, ypač Japonijoje ir Šiaurės Amerikoje, kur rengiama daug kendama varžybų.

  Dalyvavimas tokiose varžybose reiškia, kad reikia atlikti triukų sąrašus iš eilės arba pakartoti tam tikrus triukus kuo ilgiau. Be to, norint nustatyti nugalėtoją, triukai gali būti atliekami vienas prieš kitą su varžovais. Pirmasis konkurentas, neatlikęs triuko su kendama pralaimi.

  Kendama Lietuvoje ir visame pasaulyje

  Tai tradicinis japoniškas žaislas, kuriuo užsikrečia vis didesnė dalis pasaulio. Šis žaislas ne tik stiprina judesių koordinaciją, pusiausvyrą bei refleksus, tačiau taip pat suteikia begalines triukų galimybes tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems meistrams.

  Kendamą sudaro „Ken“ (rankenėlė) ir „Tama“ (kamuolys) kuriuos jungia virvė. Triukai su Kendama yra atliekami žongliruojant kamuolį į tris puodelius arba smaigalį bei balansuojant jį ant skirtingų Kendama dalių. Norint įvaldyti Kendamą prireiks praktikos, dėmesio, kantrybės ir kūrybiškumo.

  Su kendama gali atlikti begalinius triukus tiek pradedantieji, tiek aukšto lygio žaidėjai. Šiuo metu „Kendama“ žaidimas yra ne tik pramoga, bet tapo rimta ir sparčiai auganti sporto šaka (dabar taip pat Lietuvoje), kurioje yra daugybė įvairių konkursų visame pasauyje.

  Kendama privalumai

  Tai ne tik smagus žaislas, bet ir daiktas turintis daug privalumų. Žaidimas kendama gerina akių ir rankų koordinaciją, balansą bei dėmesio koncentraciją.

  Kendama – kuo skiriasi įvairūs modeliai?

  Net jei ir gali atrodyti, jog visos kendamos yra vienodos, jos skiriasi savo funkcijomis ir galimybėmis. Kendama sudaro kelios pagrindinės dalys. Priklausomai nuo jų savybių, galima atlikti įvairius triukus.

  Kendama turi pagrindą, didijį bei mažąjį įlinkimus bei spyglį.

  Kiti pavadinaimai įlinkimas – Sarado.
  Spyglys kartais yra vadinamas kardu.
  Tama – tai kamuolys kuris pagaunamas su Ken.
  Tarpas tarp skylės ir Tama vadinamas Bevel.

  Viską apjungia kendama vircelė, kuri sujungia visas dalis į vieną. Kartu visos dalys vadinamos Kendama.

  Vienas iš smagiausių dalykų esant nauju žaidėju – tai pirmos kendamos pirkimas. Mūsų parduotuvėje parduodamos kendama pasižymi ne tik gera kaina, bet ir kokybe. Esame lyderiaujančių pasaulyje kendamų Sweets Kendamas atstovai Lietuvoje.

  Siūlome rinktis iš įvairių dydžių, formų bei spalvų japoniškų žaislų. Taip pat įvarias galimybes modifikuoti Ken ir Tama dalis.

  Kendama kaina – ne esminis aspektas norint pirkti kokybišką žaidima!

  kendama pirkti

  Neišvengiamai tiek į vaiko, tiek į suaugusiojo gyvenimą skverbiasi kitų šalių kultūros ir tradicijos, formuojančios laisvalaikio užsiėmimus. Vienas iš tokių prasmingų užsiėmimu gali būti žaidimas kendama. Tai interaktyvus ir lavinantis žaidimas. KENDAMA – XVIII amžiuje, Japonijoje, išrastas žaidimas, kuris iki XX amžiaus buvo tobulinamas, kol įgavo dabartinę savo formą.

  Žaidimo esmė iš pirmo žvilgsnio atrodo elementari – reikia mėtyti kamuoliuką ir bandyti jį perverti su KEN smailėjančia viršūne arba sugauti DAMA su vienu iš trijų įgaubtų kaušelių. O žaidimo reikšmė daug platesnė, grįsta lavinamąja nauda. Kiekviena žaidimo pavadinimo raidė tarsi užuomina, kuo žaidėjas bus praturtintas. Kendama pirkti skubiai – neverta.

  Tinkamo žaidimo paieškoms reikėtų paskirti bent jau gerą valandą ir įvertinti visus svarbiausius aspektus kaip Kendamos stilius, išvaizda bei galimybės. Kendama kaina taip pat neturėtų būti lemiamas faktorius priimant sprendimą. Tinkamai pasirinktas žaidimas tarnaus ilgus metus ir net gi gali būti perduotas kitiems,

  Tai žaidimas gyvenimui, tad kendama kaina galima laikyti ne išlaidomis, o investicija. Geriau vieną kartą išsirinkti kokybišką daiktą, nei gailėtis pasirinktus prastesnės kokybės produktą. Mūsų parduotuvė – tai lyderiaujančių gamintojų atstovybė Lietuvoje, todėl galime užtikrinti Jums, kad įsigyta Kendama pas mus bus pasaulinio lygio!

  K – koordinacija – žaidimas kuria veiksmų ir proto darną.
  E – efektyvumas – žaidimas derina proto bei judesių gebėjimus.
  N – neribotos galimybės tobulėti – žaidimas įtraukia tiek vaikus, tiek suaugusiuosius, skatindamas juos siekti dar geresnių rezultatų.
  D – dėmesio koncentracija –  žaidimas moko tinkamai sukoncentruoti dėmesį.
  A – atpalaidavimas – žaidimas ilsina nuo išmaniųjų įrenginių sukelto nuovargio.
  M – motoriniai įgūdžiai – žaidimas lavina mąstymo ir suvokimo įgūdžius.
  A – apsauga – žaidimas ramina ir saugo nuo streso, padeda jo nusikratyti.

  kendama kaina

  Kendama bendruomenė

  Prisijunk prie Lietuvos kendama bendruomenės instagrame: @ken_express

  facebook: Ken Express

  Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje kendama bendruomenė auga kasmet. Žmonės susitinka ne tik diskutuoti, varžytis, bet ir tiesiog kartu smagiai praleisti laiką bei išbandyti naujus dalykus.

  Mokantis žaisti su kendama vienam gali būti sudėtinga, tačiau kiti žaidėjai gali padėti tobulėjimo kelyje. Kartu žmonėms išmoksta triukų, dalinasi patirtimi ir pataria vienu ar kitu technikos klausimu. [/showhide]

  4.9/5 (37 Reviews)