Pristatymo ir prekių gražinimo politika

*Karantino laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti viena diena ilgiau*

Kurjeris – 4€

Prekių pristatymas kurjeriu tiesiai į namus.

LP Express/ Omniva paštomatai – 2.5€/ 2.3€

Pristatoma į artimiausią jūsų adresui paštomatą.

Prekės pristatymo laikotarpis – 1-3 dienos, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas įvykdytas.

Informacija apie užsakymo išsiuntimą/paruošimą atsiimti

Kai užsakymas paruošiamas atsiimti Kenexpress studijoje, apie tai informuojame užsakyme nurodytų elektroniniu paštu. 

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus pristatymą į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija apie siuntos atsiėmimą.

Užsakymo grąžinimas

Nors mes džiaugiamės galėdami pakeisti bet kokius brokuotus produktus, negalime pakeisti gaminių, kurie buvo sugadinti dėl žaidimo. Prieš pradėdami žaisti, atidžiai apžiūrėkite savo Kendamą. Jei manote,kad prekė turi defektų, nedelsdami susisiekite su mumis, kad galėtume išspręsti problemą. Nors Sweets Kendamas dizainas yra kuriamas kuo ilgesniam naudojimui, žala yra neišvengiama. Žaidėjai gali išlaikyti savo kendamas naujesnėmis ilgiau, žaisdami atsargiai ir naudodami minkštesnes rankas. Tam tikri triukai taip pat gali paspartinti nusidėvėjimą (Taps, Insta flips). Dauguma patyrusių žaidėjų sutiks, kad pagal jų žaidimo stilių susidėvėjusi kendama yra jų mėgstamiausia „Kendama“. Ji neturėtų atrodyti graži amžinai, todėl naudokite ir mylėkite ją!

Kaip užsisakyti savo svajonių kendama per penkias minutes?

1.      Užeiname į nuorodą https://kenexpress.lt.

2.      Išsirenkame sau tinkančią ir patinkančią kendamą, spaudžiame pridėti į krepšelį ir užeiname ant jo.

3.      Suvedame nuolaidos kodą (jei tokį turime), pasirenkame pristatymo būdą, suvedame adresą ir/ar pasirenkame paštomatą kuriame norėsime atsiimti prekę ir spaudžiame mygtuką “tęsti atsiskaitymą”.

4.      Užeiname ant mygtuko “apmokėti” kuris nukreips jus į apmokėjimo platformą kurioje rasite daugybę būdų sumokėti už paslaugas. Pasirinkę vieną ir sėkmingai įvykdę nurodytus veiksmus būsite nukreipti atgal į parduotuvę, Jūsų užsakymas bus patvirtintas e.paštu, beliko sulaukti kol Jums bus pristatyta Jūsų Kendama!

5/5 (2 Reviews)