Pristatymo ir prekių gražinimo politika

Užsakydami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. 

Atsiimti prekes pačiam – NEMOKAMAS

Užsakymą galima atsiimti Utenoje, adresu Maironio g. 32. Apie suruoštas prekes informuosime e. paštu.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą

Kurjeris – 4€

Prekių pristatymas kurjeriu tiesiai į namus.

LP Express paštomatas – 2.5€

Pristatoma į artimiausią jūsų adresui paštomatą.

Prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais).

Informacija apie užsakymo išsiuntimą/paruošimą atsiimti

Kai užsakymas paruošiamas atsiimti Kenexpress studijoje, apie tai informuojame užsakyme nurodytų elektroniniu paštu. 

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus pristatymą į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija apie siuntos atsiėmimą.

Užsakymo grąžinimas

Nors mes džiaugiamės galėdami pakeisti bet kokius brokuotus produktus, negalime pakeisti gaminių, kurie buvo sugadinti dėl žaidimo. Prieš pradėdami žaisti, atidžiai peržiūrėkite savo Kendama. Jei manote,kad prekė turi defektų, nedelsdami susisiekite su mumis, kad galėtume išspręsti problemą. Nors Sweets Kendamas dizainas yra kuriamas kuo ilgesniam naudojimui, žala yra neišvengiama. Žaidėjai gali išlaikyti savo kendamas naujesnėmis ilgiau žaisdami atsargiai ir naudodami minkštesnes rankas. Tam tikri triukai taip pat gali paspartinti nusidėvėjimą. Dauguma patyrusių žaidėjai sutiks, kad nusidevėjusi kendama yra jų mėgstamiausia „Kendama“. Ji neturėtų atrodyti graži amžinai, todėl naudokite ir mylekite ją!

Kaip užsisakyti savo svajonių kendama per penkias minutes?

1.      Užeiname į nuorodą https://kenexpress.lt.

2.      Išsirenkame sau patinkančią ar tinkančią kendamą, spaudžiame pridėti į krepšelį ir užeiname ant jo.

3.      Suvedame nuolaidos kodą (jei tokį turime), pasirenkame pristatymo būdą, suvedame adresą ir/ar pasirenkame paštomatą kuriame norėsime atsiimti prekę ir spaudžiame mygtuką “tęsti atsiskaitymą”.

4.      Užeiname ant mygtuko “apmokėti” kuris nukreips jus į apmokėjimo platformą kurioje rasite daugybę būdų sumokėti už paslaugas. Pasirinkę vieną ir sėkmingai įvykdę nurodytus veiksmus turėtume būti nukreipti atgal į parduotuvę, Jūsų užsakymas patvirtintas, beliko sulaukti kol Jums bus pristatyta Jūsų dama!

5/5 (1 Review)