Boo Johnson Signature Model – BOOST KENDAMA – CUSHION

49.99

Pagrindinės savybės:
• Nauja „Boost“ formos rankenėlė
• Lipnūs Prime „Cushion Clear“ kamuoliuko dažai
• Profesionalus kamuolio sekimo dizainas
• Metalinis sukimosi guolis
• Ypatingos kokybės virvutė

Neturime

Produkto kodas: boo-mod Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Kendama jungia pasaulius.

Boo Johnson“ yra profesionalus skeiteris už „DGK“, „Grizzly Grip Tape“, „Diamond Supply Co“, „Ethika“, „Remind“, „Thrasher Mag“. Be to, jis valdo „Pharmacy“ skate shopą Kalifornijoje, ir valdo savo drabužių prekės ženklą „Just Have Fun“.

Reed Starkas anksčiau pažinojo Boo ir parodė jam kendama „Coachella festivalyje 2017“, tačiau ne visi iš karto įsimyli žaislą. 2018 m. X Games turnyre Mineapolyje Reedas jį išmokė žaisti ir viskas prasidejo. Didžiulis džiaugsmas, kurį tuo metu patyrė Boo, įrodė Reedui ir visiems kitiems „Sweets“, kad jis bus puikus komandos narys.

„Boo yra profesionalus žmogus ir tai parodo. Pozityvumo ir motyvacijos, kurią jis atneša į pasaulį, kiekis yra neprilygstamas bet kam, ką aš kada nors sutikau. Nuolat galvoti apie kitų gerovę gali būti pribloškiama, bet ne Boo. Jis yra šviesa aplink kurią žmonės stengiasi burtis ir žmogus visa tai padarė pats. -Redas Starkas

Mes be galo džiaugiamės galėdami įtraukti „Boo“ į savo ekipą ir pristatyti pirmąjį „Boo Johnson“ parašo modelį!

SPECIFIKACIJOS:

Buko medžio konstrukcija
„Boost“ rankena pagaminta iš buko. Buko medis kendama pasaulyje pripažintas kaip tinkamiausias medis atlikti „stall“ triukus.

Profesionalaus lygio kamuoliuko sekimas
„Signature“ modelių kamuoliukai yra specialiai nudažyti, kad sekti skylutę būtų paprasčiau nei su bet kokia kita kendama.

Prime Cushion Clear
Mūsų dažai „Prime Cushion Clear“ suteikia kamuoliukui puikų lipnumą bet kokiomis sąlygomis ir yra tvirtesni nei Sticky clear dažai.

Boost formos rankena
Boost formos rankenėlės yra šiek tiek didesnės ir turi didesnius įdubimus, todėl taip pavyksta padaryti sudėtingesnius triukus.
Boost formos rankenėlės pasižymi naujove. Jos turi išgręžtą skylę apatiniame įdubime, tai išbalansuoja kendama taip, kad būtų lengviau įvaldyti triuką „Lunar“.

Pakuotėje rasite:
• Atsarginį siūlą ir metalinį guolį.
• Išskirtinių lipdukų rinkinį.

5/5 (11 Reviews)

Papildoma informacija

Svoris 0.25 kg